Genel Müdür Mesajı

Engin ÜNVER
Genel Müdür

Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi (STM), Türkiye’nin önde gelen tünel ve altyapı uygulama şirketleri arasındadır. Firmamız; tünel inşaatı (Metro, Otoyol, Atıksu, Enerji Tünelleri), maden hazırlık galerileri, metro istasyon inşaatı, derin kazı ve iksa uygulamaları alanlarında hizmet sunmaktadır.

STM kurulduğu 2000 yılından itibaren, güçlü teknik ve uygulama kadroları ile teknolojideki gelişmeleri de yakından takip ederek yaratıcı çözümler üretmektedir. Bunun sonucu olarak sektörde iyi ilişkiler geliştirmektedir. İşlerinde gösterdiği yüksek performans ve kaliteli uygulamaları ile markasına değer katmaktadır. Bu durum STM’yi rakiplerinden farklılaştırmakta ve tercih edilen konuma taşımaktadır.

Etik değerlere bağlığı, kalite felsefesi, çevreye, işçi sağlığı ve iş güvenliğine verdiği önem STM’nin yol haritasını oluşturmaktadır. STM özellikle tünel ve yeraltı yapıları konusunda uzmanlığını kanıtlamış ve tünellerde ilk “Umbrella Arch Yöntemi” uygulamasını gerçekleştirerek ülke tünelciliğine katkı sunmuş bir inşaat firmasıdır. Ayrıca derin kazı ve iksa işlerinde, diyafram duvar ve baret kazık imalatı uygulamaları ile sektörde çağdaş çözümler üretmektedir.

Saygılarımla

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et