Haberler

 • İstanbul Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Projesi NATM İşleri
  14.07.2022
  Yapımını üstlendiğimiz, "S2-Temapark İstasyonu Arası Ana Hat ve Geceleme Hattı ile Atatürk İstasyonu Peron Tünellerine Ait NATM işleri" sözleşmesi 14.07.2022 tarihinde IC İÇTAŞ ile imza altına alınmış ve üretime başlanmıştır.
  Pendik-Kaynarca-Tuzla Metro Hattı Projesinde Soner Temel Mühendislik Uhdesindeki İşler Tamamlandı
  08.06.2022
  Pendik-Kaynarca-Tuzla metro hattı, bağımsız 2 hat üzerinde ilerleyen toplam 12 kilometre uzunluğunda 8 istasyondan oluşuyor. Proje dahilinde, NATM Uzman Ekibi olarak yer alan Soner Temel Mühendislik uhdesindeki tüm işler tamamlandı.
  Soner Temel Mühendislik'in tüm süreçlerine dahil olduğu 4 meslek standardı Ulusal Yeterlilik olarak yürürlüğe girdi.
  11.11.2021
  Soner Temel Mühendislik markamız ile tüm süreçlerine dahil olduğumuz ve MYK İnşaat Sektör Komitesi bünyesinde uzun zamandır görüşülen Tünel İşçisi (Seviye 3), Tünel İşçisi (Seviye 4), Tünel Delgi Makinesi Operatörü (Seviye 3) ve Püskürtme Beton Makinesi Operatörü (Seviye 3) Ulusal Yeterliliklerinin yürürlüğe girdiğini gururla paylaşıyoruz. Belirlenen yeni standartlar, tünel çalışmalarında nitelikli iş gücünü arttıracak; İSG, kalite, teknik kapasite bakımından personellerin çok daha donanımlı olmasına katkı sağlayacak. Sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz.
  İstanbul’a İki Yeni Metro Hattı Kazandırmak İçin Çalışmalara Başladık
  18.06.2021
  Kaynarca-Pendik-Tuzla Metrosu’nda çalışmalar yeniden başladı. “Kaynarca-Pendik-Tuzla Metro Hattı Yapım İşleri Yeniden Başlama Töreni”nin ardından hız kazanan proje, toplam uzunluğu yaklaşık 12 km olan ve 8 istasyonu bulunan bağımsız 2 metro hattından oluşuyor.
  Geyve-Sapanca Yüksek Hızlı Tren Hattı T2 Tüneli İnşaatı İşleri Başladı
  19.11.2020
  “İstanbul - Ankara Hızlı Tren Demiryolu Projesi” kapsamında yer alan “Geyve - Sapanca (Doğançay Ripajı) Arası Tasarım ve Yapım İşleri”nde 2 adet ana tünel ve 6 adet güvenlik tüneli olmak üzere toplam 8 adet tünel bulunuyor.
  Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı İnşaat Ve Elektromekanik İşleri Kapsamındaki “NATM Tünelde Kazı Destek İşleri” Projesinde %43 Finansal Gerçekleşmeye Ulaşıldı
  03.08.2020
  Soner Temel Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. olarak 21.05.2020 tarihinde imzalanan Alt Yüklenici sözleşmesiyle başlamış olduğumuz Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı İnşaat ve Elektromekanik İşleri kapsamındaki “NATM Tünelde Kazı Destek İşleri” projesinde Ağustos '20 itibariyle %43 finansal gerçekleşmeye ulaşmış bulunmaktayız.

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et